Sbor dobrovolných hasičů Zádveřice

Odkaz na titulní stránku

• OKRSKOVÁ SOUTĚŽ V BRATŘEJOVĚ 2019

V sobotu 25. května 2019 proběhla okrsková soutěž v Požárním sportu dospělých a hry Plamen pro mládež v Bratřejově. Zastoupení našich hasičů, tak jako každý rok, bylo úspěšné.
  • DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2019

V sobotu 4. května 2019 na svátek svatého Floriána, patrona hasičů, proběhl v naší zbrojnici Den otevřených dveří. K vidění byla technika, kterou disponujeme, dále historické kousky velitele SDH Jana Elšíka st., výstava fotek, děti mohly vyzkoušet stříkání džberovými stříkačkami, pilo se, jedlo se...
  • NOVÁ AUTOMOBILOVÁ STŘÍKAČKA SCANIA

V sobotu 4. května 2019 došlo k oficiálnímu předání nové cisternové automobilové stříkačky značky Scania, která byla pořízena z rozpočtu obce Zádveřice - Raková a dotací Ministerstva vnitra Generálního ředitelství HZS České republiky ve výši 2,5 milionu korun a Zlínského kraje ve výši 0,5 milionu korun. Celkové náklady na pořízení vozidla činily 6 milionů 638 tisíc korun.
  • II. KOLO HALOVÉHO POHÁRU V JABLONCI NAD NISOU

Druhé kolo Halového poháru 60 m s překážkami, tzv.Jabloneckou halu hostila atletická hala Střelnice 23. a 24. března 2019. V dvou dnech zde závodilo 733 mladých sportovců.
  • HALOVÁ VĚŽ PŘÍBRAM 2019

První březnový víkend patřil na stanici HZS Příbram halové soutěži ve výstupu na cvičnou věž. V sobotu soutěžili muži a ženy a v neděli dorostenci a dorostenky ve věkových kategoriích mladší (13-14 let), střední (15-16 let) a starší (17-18 let).
  • VÝROČNÍ VALNÁ HROMADA ZA ROK 2018

V sobotu 5. ledna se konala Výroční valná hromada našeho sboru. Na programu bylo hodnocení minulého roku. Nejprve se ujal slova starosta sboru, po něm přednesl svou zprávu velitel JPO, velitel SDH a pokladní sboru.
  • NOVÝ STAROSTA SH ČMS

V sobotu 8. prosince 2018 byl v Centru hasičského hnutí v Přibyslavi zvolen nový starosta SH ČMS. Stal se jím Jan Slámečka.
  • ČESKÝ HALOVÝ POHÁR NA 60 m 2018

Český halový pohár v běhu na 60 m s překážkami je seriál 4 soutěží, kterého se zúčastňují jednotlivci v kategorii mladších i starších žáků s celostátním rozsahem.
  • PODZIMNÍ KOLO HRY PLAMEN 2018/2019 V ZÁDVEŘICÍCH

Do Zádveřic se 13. října sjelo na 400 mladých hasičů ze všech koutů okresu Zlín a bojovalo o cenné body ve dvou disciplínách. Na fotbalovém hřišti byla postavena dráha pro požární útok CTIF a v okolí sportovního areálu se běhal závod požárnické všestrannosti tzv. braňák.
  • O POHÁR ŘEDITELE HZS ZK 2018

Sobota 15. září 2018 patřila krajské soutěži O pohár ředitele Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje.
  • NOČNÍ SOUTĚŽ V ZÁHLINICÍCH

V pátek 14. září 2018 se dvě naše družstva zúčastnila noční soutěže pro mladé hasiče v Záhlinicích. Dařilo se nám výborně, o čemž svědčí pohár pro starší žáky za 1. místo a pohár pro mladší žáky za 2. místo. Nechyběla ani sladká odměna.
  • HASIČSKÝ DEN 2018

V pořadí druhý letošní hasičský den (po okrskové soutěži) proběhl v sobotu 9. června. Poděkování pořadatelů patří nejen všem zúčastněným, ale především partnerům, kteří akci finančně nebo materiálně podpořili – největší díky patří obci Zádveřice – Raková, dále firmám DF Partner, Nerez Sanita, ALM centrum, Greiner Packaging, Lados, Flexoprint, Toba Plus, Plzeňský Prazdroj – pobočka v Lípě, Hospodské brambůrky Pavel Ševčík, Gelur a také TJ Zádveřice. Děkujeme Vám!
  • KRAJSKÉ KOLO HRY PLAMEN V OTROKOVICÍCH 2018

V sobotu 9. června 2018 12 nejlepších týmů mladých hasičů Zlínského kraje bojovalo o postup na Mistrovství ČR, které se koná začátkem července v Plzni. S ambicemi na postup přijeli do Otrokovic bojovat i mladí závodníci ze Zádveřic.
  • OKRSKOVÁ SOUTĚŽ V ZÁDVEŘICÍCH 2018

V sobotu 26. května 2018 jsme v Zádveřicích poměřovali své síly s dalšími zástupci 12. okrsku. Dopoledne probíhala soutěž mladých hasičů, které se zúčastnilo 15 družstev. Odpoledne se ve štafetách a požárním útoku utkali ženy, muži a veteráni nad 35 let.
  • OKRESNÍ KOLO HRY PLAMEN V OTROKOVICÍCH 2017/2018

Pátek i sobotu plnou krásných sportovních zážitků mají za sebou obě naše žákovská družstva žáků, která ve dnech 18.-19. května 2018 bojovala na Okresním kole hry Plamen v Otrokovicích.
  • ČESKÝ HALOVÝ POHÁR V BĚHU NA 60 m 2018 - jarní část

Český halový pohár v běhu na 60 m s překážkami je seriál 4 soutěží, kterého se zúčastňují jednotlivci v kategorii mladších i starších žáků. Všechny závody probíhají dvoukolově a do hodnocení se počítá lepší ze dvou dosažených časů, do celkových výsledků se počítají body za 1. - 30.  místo.
  • VÝROČNÍ VALNÁ HROMADA ZA ROK 2017

V sobotu 6. ledna 2018 se konala Výroční valná hromada našeho sboru. Na programu bylo hodnocení uplynulého roku. Slavnostní atmosféru shromáždění podtrhla přítomnost starosty okresního a krajské sdružení hasičů ve Zlíně Ing. Josefa Bernátíka.

Stránka 2 z 11