Sbor dobrovolných hasičů Zádveřice

Odkaz na titulní stránku

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DOROSTU V POŽÁRNÍM SPORTU 2019

V pátek 5. 7. 2019 začalo na Svitavském stadionu Mistrovství České republiky dorostu v požárním sportu. První den patřil jednotlivcům - dorostencům a dorostenkám ve věkových kategoriích mladší (13 a 14 let), střední (15-16 let) a starší (17 a 18 let). Ti závodili v disciplínách běh na 100 s překážkami, dvojboj a psali test z požární ochrany.

Text dokumentu

Zlínský kraj a zejména náš sbor zde reprezentoval Petr Bělíček, který zde vybojoval dvě individuální zlaté medaile a tím pádem si připsal i celkové prvenství a stal se tak mistrem České republiky v kategorii středního dorostu pro rok 2019.

Petrovi srdečně gratulujeme a přejeme mu hodně zdaru i v dalších závodech!

alt

Podrobné výsledky ZDE.

První disciplínou byl dvojboj, v němž závodník po odstartování překoná překážku s oknem, uchopí přenosný hasicí přístroj na desku, kde musí zůstat stát.

Nejlepší jednotlivci: starší Filip Hemza (SDH Teplá),střední Petr Bělíček (SDH Zádveřice), mladší Jan Motl (SDH Žichlínek).

Odpoledne pak probíhal.běh na 100 metrů s překážkami, v němž zvítězili jednitlivci: starší Filip Hemza (Teplá),střední Petr Bělíček (Zádveřice), mladší Jan Motl (Žichlínek).

Mezi oběma disciplínami se psal test z požární ochrany. V celkovém součtu bodů vzešli noví mistři ČR.

x