30
Sbor dobrovolných hasičů Zádveřice
O POHÁR ŘEDITELE HZS ZLÍNSKÉHO KRAJE V LESKOVCI PDF Tisk Email
Sobota, 14 Září 2019 23:55

V sobotu 14. září se naši mladší žáci zúčastnili krajské soutěže O pohár ředitele HZS Zlínského kraje v Leskovci. Soutěžilo se ve dvou disciplínách a to ve štafetě dvojic a v požárním útoku. Ve své kategorii si naši závodníci vybojovali 2. místo a spolu s pohárem si tak domů odváželi i stříbrné medaile. Šikulky!

alt

MISTROVSTVÍ SVĚTA V RUSKÉM SARATOVU PDF Tisk Email
Pondělí, 09 Září 2019 16:08

V termínu od 8. do 16. září se české reprezentační týmy účastní Mistrovství světa v požárním sportu v ruském Saratovu. Kromě mužů a žen se budou mistrovství účastnit i družstva dorostenců a dorostenek SH ČMS. Velmi nás těší, že se do reprezentačního výběru dostal také člen SDH Zádveřice Petr Bělíček. Držíme jemu i celé výpravě palce, aby úspěchy českých sportovců byly pokud možno zlaté.FotoZDE.

Více viz celý článek.

Celý článek...

Mistrovství České republiky v požárním sportu PDF Tisk Email
Pondělí, 02 Září 2019 14:53

Program mistrovství ČR v požárním sportu, které se konalo od pátku 29. srpna do neděle 1. září v Ústí nad Labem zahájil mistrovský závod dorostu ve výstupu na cvičnou věž. Závodilo se v kategoriích dorostenci a dorostenky, ve věkových kategoriích mladší, střední, starší. Ve startovním poli měl náš sbor hned dvojnásobné zastoupení.

Prvenství v kategorii středních dorostenců(15 – 16 let)ve výstupu do 2. podlaží cvičné věže získal Petr Bělíček z SDH Zádveřice za čas 7,82 s.Stříbro si odvezl Martin Holčák z SDH Oznice za čas 7,90 s a třetí v pořadí byl Matyáš Lefner z SDH Ostrava – Nová Ves v čase 8,27 s. Druhý zádveřský závodník - Vojta Pastyřík obsadil na MČR 6. místo. Oběma borcům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci. Foto ZDE.

altalt

LETNÍ KEMPOVÁNÍ S HASIČI PDF Tisk Email
Pondělí, 05 Srpen 2019 07:57

Letního kempování se zúčastnilo 52 dětí a 6 dospělých.

Klady - bezvadný areál, výborná zábava, skvělá parta jak dětí, tak dospělých.

Zápory - zase nám to rychle uteklo.

Marii Veselé, Ludmile Pastyříkové, Iloně Žambochové, Marku Mikeskovi, Pavle Baďurové i Radce Mikeskové, která ji vystřídala děkuji za energii, vytrvalost a nadšení v péči o malé táborníky. Každý zastal kus práce a dohromady jsme byli skvělý tým. Díky!

Více o našem pobytu viz celý článek.

alt

POŽÁRY A UDÁLOSTI 2019 - č.5 PDF Tisk Email
Čtvrtek, 01 Srpen 2019 14:16

19.7. ve 12:28 vyhlášen poplach s výjezdem do Slušovic, požár střechy rodinného domu na Školní ulici. Protože byly dovolené, tak jsme se sešli u zbrojnice jenom dva. Už jsem chtěl nahlásit, že nevyjedem, nebyl strojník k novému autu. Asi po šesti minutách přijel Gerža Pepa, rozhodnuto, vyjíždíme. Řidič a strojník Pepa, hasič Gerža Martin a já zůstávám ve zbrojnici jako záloha, kdyby ještě někdo doběhl. Ve 12:40 hlásím operačnímu, že chlapi jsou na cestě. Mám je prý odvolat, jedná se, naštěstí, o planý poplach, pán pálil na dvoře nějaké klestí a zdálky to vypadalo, že hoří střecha. No tak, máme další kondiční jízdu s novým autem. " Střiku zdar " , bývalý velitel, v záloze Jan Elšík st.