Středa, 18 Září 2019
ico Velke pismo Standardni pismo Male pismo ico 100% 1024x768
Hlavní strana Archiv HASIČSKÝ TÁBOR 2015

Multimedia

Kalendář

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  Sob  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
HASIČSKÝ TÁBOR 2015 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zdenka   
Pondělí, 03 Srpen 2015 19:49

První srpnový týden tráví naši mladí hasiči i další zádveřské děti na táboře v rekreačním středisku Trnava v počtu 45. Pečuje o ně 6 vedoucích. Máme za sebou prvních 24 hodin tábora, a tak je čas na čerstvé zpravodajství, viz celý článek. Zpravodajství z dalšího dne je tu také... Nestíháme psát, ale fotky jsou přidané, tak se podívejte ZDE.

První noc bývá kritická zejména pro vedoucí, poněvadž jsou děti nabité energií a rozjívené a samozřejmě tomu tak bylo i letos. Večerka byla vyhlášena na 22 hodinu, u starších dětí na půlnoc, ovšem klid na mnohých pokojích  nastal mnohem mnohem později. Proto není divu, že paní vedoucí dnes trpěly únavou a nevyvarovaly se mnohým přebreptům, jako například běžte se seřadit na nádraží (mělo být na parkoviště), odnes to do třídy (mělo být na pokoj) a tak podobně. S potěšením však můžeme konstatovat, že nikdo nesmutnil. Pondělní den jsme si užívali naplno. Všichni jsme se prostřídali v bazéně, stříleli jsme ze vzduchovky, batikovali jsme trička, děvčata si kreativně zdobila obličeje (např. Mariana Kučíková), hráli jsme míčové hry, běhali, zahájili celotáborovou hru a večer opékali. Kluci si připravili první večerní stezku odvahy. Foto ZDE.

Druhý večer už proběhl o poznání poklidněji. Spánkový deficit z předešlé noci a celodenní aktivita vykonaly své. Večerka nebyla sice úplně přesně na čas, ale i tak dobrý. V úterý ráno jsme začali nezbytnou rozcvičkou a dopoledne jsme dokončili batikování triček, takže každý účastník už se tím svým může pochválit, jak uvídíte z fotek. Nezbytnou součástí dne bylo koupání v bazéně, další "díl" celotáborové hry, napsání pohledů (to se těšte), sportovní aktivity, jízda na minicrosce a večerní opékání. Foto ZDE.

Aktualizováno Neděle, 16 Srpen 2015 21:58
 

Přidejte svůj komentář

Vaše jméno:
Váš email:
Titulek:
Komentář: