Hasici Zadverice Historie sboru
II. KOLO HALOVÉHO POHÁRU V JABLONCI NAD NISOU PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zdenka
Pondělí, 01 Duben 2019 17:26

Druhé kolo Halového poháru 60 m s překážkami, tzv.Jabloneckou halu hostila atletická hala Střelnice 23. a 24. března 2019. V dvou dnech zde závodilo 733 mladých sportovců. Více viz celý článek.

alt

V sobotu jsme mezi 192 děvčaty na startu měli pouze Nikolu Schovajsovou, která se umístila na pěkném 53 místě. Odpoledne jsme si udělali výlet na Ještěd a neděle opět patřila závodění. Nejprve se dopoledne postavily na start mladší dívky. V této kategorii jsme měli hned tři zástupkyně. Natálie Hurtová obsadila v konkurenci 154 závodnic 14. místo, Magdaléna Žambochová skončila na 39. místě a premiéru zvládla i Aneta Kratinová s umístěním na 65. místě. Krátce před polednem přišli na start mladší žáci. Oba naši zástupci závodili v této disciplíně poprvé a v konkurenci 161 závodníkům patřilo Josefu Karolovi 54. místo a Jiřímu Hurtovi 59. místo.

Aktualizováno Pondělí, 01 Duben 2019 17:45