Středa, 19 Prosinec 2018

OKRESNÍ KOLO HRY PLAMEN V ZÁDVEŘICÍCH PDF Tisk Email
Středa, 14 Listopad 2018 20:16

alt

Do Zádveřic se 13. října sjelo na 400 mladých hasičů ze všech koutů okresu Zlín a bojovalo o cenné body ve dvou disciplínách. Na fotbalovém hřišti byla postavena dráha pro požární útok CTIF a v okolí sportovního areálu se běhal závod požárnické všestrannosti tzv. braňák. Více viz celý článek.

První jmenovanou disciplínu ovládli v obou věkových kategoriích naši domácí závodníci, na druhém místě v mladší kategorii bodovalo družstvo ze Štípy, třetí skončil tým z Pohořelic. Ve starší kategorii bylo umístění těchto dvou týmů opačné. Braňáku dominovala na prvních třech místech stejná soutěžní družstva. Ve starší kategorii dokonce dosáhla stejného součtu trestných minut, a tak rozhodovala rychlost běhu. Nejrychlejší nohy měli závodníci ze Štípy, druzí doběhli soutěžící z Pohořelic a třetí děti ze Zádveřic. Stejné pořadí bylo zaznamenáno i v kategorii mladších žáků. Všechny tři sbory právem potvrdily roli favoritů. A jak se jednotlivá umístění promítla do celkových výsledků? V květnu čekají na závodníky další 4 disciplíny v Otrokovicích a v součtu bodů za obě podzimní disciplíny postupují do dalších bojů zádveřští mladší žáci v konkurenci 20 týmů z druhé pozice, starší žáci drží v konkurenci 23 družstev první příčku.

Poděkování za organizaci závodu patří nejen členům z SDH Zádveřice ale i rodičům domácích závodníků a v neposlední řadě děkujeme za možnost využití areálu TJ Zádveřice. Věříme, že to byl pro všechny zúčastněné krásný závodní den!

Aktualizováno Středa, 14 Listopad 2018 20:25