Neděle, 15 Září 2019
ico Velke pismo Standardni pismo Male pismo ico 100% 1024x768
Hlavní strana Aktuality Táboření na Trnavě 2017

Multimedia

Kalendář

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  Sob  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Táboření na Trnavě 2017 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zdenka   
Neděle, 06 Srpen 2017 22:18

V pátek jsme krátce po 16 hodině ukončili naše táboření na Trnavě a všichni se šťastně vrátili domů. Na rozloučenou si kdo chtěl vyrobil obrázek, využili jsme místní bazén a zaběhali si naposled po lese. Po obědě jsme vyhlásili vítěze celotáborové hry a pak balili. Foto ZDE.

V neděli v podvečer jsme zahájili letošní táboření. Do 18 hodin se všichni účastníci tábora dostavili do rekreačního středika v Trnavě, kde jsme se ubytovali a krátce po večeři jsme se hned vrhli do soutěžení. Foto ZDE. Ve 23 hodin byla vyhlášena večerka a s blížící se půlnocí se celkem daří dětem usínat, což nás velmi těší.

Druhý táborový den se nesl v duchu rozmanitých aktivit. Ráno jsme zahájili rozcvičkou, po snídani kluci nadělali dřevo na táborák a  stavili si v nedalekém lesíku bunkr. Holky se dopoledne prostřídaly v bazénu, malovaly si nebo se hrály míčové hry na hřišti. V poledním klidu kamarádky popřály Emince k zítřejším narozeninám (bo jinak by se mohl zkazit dort) a po poledním klidu jsme si opět zasoutěžili. Krátce po třetí hodině jsme se posilnili svačinou a vydali se pěší túrou do Trnavy na zmrzlinu. Po návratu byla večeře a po ní volná zábava, na hřišti se "mydlila vybiša". Po setmění jsme si opékali a taky si zazpívali. Večerka byla krátce po desáté a obešla se bez průtahů. Foto ZDE i s úryvkem z táborového deníku...

Třetí táborový den začal tradičně rozcvičkou, tentokrát to byl "otec Abrahám". Dopoledne se okoupali ti, co se na ně nedostalo včera, psali jsme pohledy/pozdravy domů, malovali si obrázky a hráli míčové hry na hřišti. Po dobrém obědě a popoledním odpočinku jsme si zasoutěžili s vodou. No jen si například zkuste přenést půllitrový kelímek s vodou v zubech, mnohé, zejména ty mladší, to stálo nejeden mléčný zub! V podvečer jsme si zahráli hru "Hajzlbába  a "Pamatovák", opékali si i si zazpívali a před desátou jsme zahnali bandu do peřin, bo se zítra vstává dřív, jedeme totiž na výlet. My vedoucí si pochvalujeme delší večery, to víte, zážitků a únavy přibývá... Foto z třetího dne ZDE.

Den čtvrtý, den výletní. Navštívili jsme Pevnost poznání v Olomouci. V budově bývalé vojenské pevnosti jsou čtyři stálé interaktivní expozice a planetárium, kde jsme strávili několik zábavných hodin. Cestou domů jsme se stavili v Kašavě v cukrárně "U Šarmanů" na zmrzlinu a večer byla obávaná/očekávaná stezka odvahy, kterou si pro malé táborníky připravily velké holky. Byla super! Po pozdní večerce se usínalo rychle a tak se nám ve ztichlém táboře nerušeně proháněla liška. Foto ZDE.

Čtvrteční zpravodajství pozdržela půlnoční bouřka a výpadek proudu, takže co jsme podnikali včera? Každý si měl za úkol namalovat svůj terč a pak si do něj zastřílet ze vzduchovky (ač formát A4, některé byly nedotčené), opakovali jsme si uzlování a koupali se. Po poledním klidu proběhla Honba za pokladem. V podvečer jsme si zahráli hru Evakuace a u ohně pak očekávali další stezku odvahy, tentokrát v režii kluků a mladších děvčat. Foto ZDE.

Aktualizováno Sobota, 12 Srpen 2017 14:21
 

Přidejte svůj komentář

Vaše jméno:
Váš email:
Titulek:
Komentář: