Neděle, 15 Září 2019

JLNS VE ŠTÍTNÉ NAD VLÁŘÍ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Tomáš
Úterý, 19 Srpen 2014 21:35

Je tady nový týden a to je ten správný čas na zhodnocení sportovních výkonů uplynulého víkendu. V sobotu 16. srpna se uskutečnila předposlední soutěž z ligy nočních soutěží. O její organizaci se prvním rokem postarali hasiči ze Štítné nad Vláří. Soutěž odsýpala, trať byla rychlá a výborně nachystaná, přijel letos největší počet družstev, celkově není moc co vytknout. Pořadatelé si zaslouží pochvalu. Na soutěž se s chlapama opět vydaly také ženy. Obě družstva v nekompletních sestavách - jak nečekané ;-) Po pozdní rezervaci startovní pozice byli naši hasiči a hasičky "odsouzeni" ke startu ve druhé polovině startovní listiny. Kluci již před startem tušili, že z toho nebude bůh ví jaké umístění, neboť týmy před nimi předvedly opravdu výborné výkony. Odhodlání však nechybělo, a tak se do toho vrhli. Start bezproblémový, zadek poměně rychlý, hadice zapojené. Strojník posílá vodu dopředu, béčkař na svém místě, ale rozdělovač výrazně kratší než by měl být. Ubráním plynu strojník umožnil proudařům (levý - Drnovice, pravý - Poteč) i přes zkrácení vedení doběhnout celkem blízko čáře. Vlevo sraženo v čase 16,89s a vpravo za 17,63s. Není to nejhorší, ale kluci umí určitě i líp. Ve výsledném pořadí znamenal tento čas 13. místo v kategorii mužů. Nutno podotknout, že ještě na 8. místě byl tým s časem pod 16s. Průběžně se hoši drží na děleném 12. místě. Video z útoku mužů ZDE a ZDE.

Ženy šly na start o dobrých 10 týmů pozděj než muži. Byly nucené si také půjčovat závodnice, konkrétně rozdělovač z Lačnova a béčkařku z Bratřejova. Bohužel tentokrát se nezadařilo už na sání. Košařce se nepodařilo našroubovat koš a ten poté spadl do kádě. Holky chtěly pokus vzdát, ale diváci poblíž kádě je "dotlačili" k pokračování. To nebylo nic platné, protože pravé proudařce záhadně vyklouzla proudnice a nemělo cenu dál pokračovat. Holky tak odjížděly ze Štítné s neplatným pokusem. Video z útoku ZDE.

O tomto víkendu v sobotu, tedy 23.8., proběhně poslední kolo JLNS ve Vrběticích. Držte našim zástupcům palce, ať se jim podaří alespoň nějaký dílčí úspěch.

Nový film 21.Film Snímek

Aktualizováno Neděle, 24 Srpen 2014 14:47