Čtvrtek, 19 Září 2019
ico Velke pismo Standardni pismo Male pismo ico 100% 1024x768
Hlavní strana Aktuality POHÁROVKY V TUCHYNI A KAŠAVĚ, JLNS V MIROŠOVĚ

Multimedia

Kalendář

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  Sob  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
POHÁROVKY V TUCHYNI A KAŠAVĚ, JLNS V MIROŠOVĚ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Tomáš   
Úterý, 29 Červenec 2014 11:55

V sobotu 26. července začínalo mužské družstvo svůj soutěžní den ve slovenské Tuchyni. Byla to jejich první účast na slovenské soutěži vůbec. Odlišná pravidla kluky znevýhodňovala, co se týká rozměrů hadic. Slovenská pravidla povolují hadice C38, které jsou u nás většinou zakázané, a tak naši běželi s hadicemi C42. Další neznámou byl start na fotobuňku, který si ale alespoň při krátkém tréninku před soutěží vyzkoušeli. Ke vší smůle si jeden z proudařů během rozcvičování obnovil svalové zranění a byl tak nucen vzdát své účinkování ještě před útokem. Narychlo se podařilo zajistit domácího proudaře a mohlo se jít na start. Tentokrát měl problémy strojník se spojem "céček", s vodou se tudíž muselo čekat, navíc savičář bojoval se zašroubováním savic. Přes tyto skutečnosti se podařilo dosáhnout času 16,98s, který však stačil na umístění až na konci první desítky. Video ZDE. Po svém pokusu hoši sledovali průběh soutěže až téměř do konce. Následovala hodinová cesta zpět do Zádveřic, dvou hodinová pauza a hurá na další, tentokrát noční soutěže.

První noční zastávka byla v Kašavě. Po loňském roce, kdy se Zádveřicím v Kašavě nezadařilo, si chtěli chlapi spravit chuť a předvést šestnáctkový čas. Tentokrát si vypůjčili proudaře od ogarů z Neubuze. Všichni byli správně nabuzení, příprava proběhla bez problémů, diváci povzbuzovali jako o život (až se nechtělo věřit, že máme tolik fanoušků). Koš pěkný, voda v mašině, ale nespojená béčka. Béčkař se je pokusil zapojit za běhu, bohužel ve tmě se mu to nepodařilo, a tak se pokus zadrhnul na stejném místě, jako vloni. Útok dokončen v čase přes 26s a očekávání nenaplněna. Po útoku musel být béčkař ošetřen, protože měl od koncovky hadice odřenou a naraženou ruku. Video ZDE a ZDE.

Po naložení věcí následoval přejezd do Mirošova, kde se konalo třetí kolo JLNS. Do třetice byl zapůjčen proudař, tentokrát z Drnovic. Na start se šlo později než bylo nahlášeno. Koš opět rychlý, savičář si odkopl nachystanou podložku pod savice a málem se přizabil, ale voda byla včas. Čekáte na to, kdy přijde problém? Čekáte správně..... Levý proudař si na základně shodil klubko, což ho zbrzdilo a nedostal se dostatečně blízko nástřikové čáře.Výsledný čas přes 30s byl zklamáním. Možná by to nebylo takové zklamání, kdyby na pravém proudu nebylo shozeno v čase 15,91s. Nezbývá než doufat, že ten vytoužený povedený útok brzy přijde. Video ZDE a ZDE.

Nový film 16.Film Snímek

Aktualizováno Úterý, 12 Srpen 2014 08:12
 
Komentáře (1)
nový písmák
1 Úterý, 29 Červenec 2014 12:15
jan.elsik
vítám nového přispívatele do našich rubrik,víc se budeme dozvídat o " úspěších " našich reprezentantů, aj výsledky budů, kuwa jednůc to mosí přijít

Přidejte svůj komentář

Vaše jméno:
Váš email:
Titulek:
Komentář: