Středa, 18 Září 2019
ico Velke pismo Standardni pismo Male pismo ico 100% 1024x768
Hlavní strana Aktuality POHÁROVKY NA HROBICÍCH, V SENINCE A VE ŠTUDLOVĚ

Multimedia

Kalendář

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  Sob  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
POHÁROVKY NA HROBICÍCH, V SENINCE A VE ŠTUDLOVĚ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zdenka   
Úterý, 08 Červenec 2014 20:53

V sobotu 5.července se uskutečnila pohárová soutěž na Hrobicích. Zádveřická družstva opět nechyběla na startu, tentokrát v zastoupení týmu starších žáků, dorostenců a mužů. Starší žáci si vybojovali pohár za 1. místo. Dorostenci, startující v mužské kategorii, nebyli v kompletní sestavě, takže si chybějící závodníky museli zapůjčit. Jejich útok se dá označit za smolný. Hned na začátku spadl zapůjčenému košařovi koš a ten ho naháněl až za kádí. Poté pravému proudaři, ačkoliv byl na nástřikové čáře, vyjela v důsledku nedostatečně pevného uchopení proudnice z rukou. Ve snaze svou chybu napravit a proudnici co nejdříve zachytit si však způsobil nepříjemné zranění kolene. Ze soutěže ho odvezla sanitka a nohu mu teď "zdobí" sádra. Přejeme mu tedy brzké uzdravení.Video ZDE. Cíl mužů byl jasný - pokořit na soutěži konečně hranici 17s. V době, kdy šli naši na start, měli již za sebou svoje sedmnáctkové útoky Neubuz a Kašava. Při přípravě základny proběhlo vše bez problému a šlo se na startovní čáru. Zdálo se, že i samotný útok proběhne hladce, avšak z rozdělovače začala stříkat voda. Příčinou byla špatně zacvaknutá spojka na jednom z proudů. Honza Hrehuš ale ukázal, že má sílu medvěda, spojku držel přitisknutou k rozdělovači až do sražení terčů. Přes tyto problémy se čas zastavil na hodnotě 16,50s a tak se dá říci, že stanovený cíl byl splněn. V celkovém hodnocení stačil výkon na velmi pěkné 2. místo. Video ZDE.

V neděli 6. července naši muži také nezaháleli a vydali se "zkusit štěstí" na Vsetínsko. Nejprve se zúčastnili soutěže v Senince. Svůj doposud nejlepší čas z Hrobic chtěli ještě více vylepšit. Základna a odběh ze základny se nacházel na asfaltovém hřišti, dále vedla trať po trávě do mírného kopce. V samotném útoku poslalo sání dopředu poměrně rychlou vodu, rozdělovač byl o trochu kratší než měl být a proudařům se nepodařilo dotáhnout hadice blíže k čáře. Levý proudař zareagoval celkem rychle a dle videa dokázal sestříknout v čase cca 16,2s. Napravo však proudař zakleknout nestihl, a tak stříkal na terč ve stoje, což způsobilo značný prostřik. Výsledný čas 20,??s stačil až na 9. místo. Bohužel ke zlepšení času nedošlo, i když k tomu bylo našlápnuto docela pěkně. Video ZDE.Ze Seninky muži přejížděli do nedalekého Študlova. Soutěž se zde konala v pěkném areálu fotbalového hřiště. Samotná trať vypadala, že bude rychlá. Na start šli naši hoši jako čtvrtí v pořadí. Bohužel už po startu na základně došlo ke zdržením v zapojování hadic. Voda šla z mašiny dřív než bylo zapojeno první béčko. Následovalo převrácení mašiny na bok a sprše přihlížejích diváků. Mašinu se podařilo naštěstí relativně rychle zvednout a zastavit, utrpěla tak "pouze" kosmetické vady. Jak je vidět, tréninku není nikdo dost. Video ZDE.

V sobotu na Hrobicích se podařilo ulovit záběr "utopeného" košaře z Trnavy. Martin Slovák sestříhal z trnavského nepovedeného pokusu z Hrobic a našeho nepovedeného pokusu ze Študlova video pro pobavení ZDE.

Aktualizováno Úterý, 08 Červenec 2014 21:24
 

Přidejte svůj komentář

Vaše jméno:
Váš email:
Titulek:
Komentář: