30
ZLMH V TEČOVICÍCH A LOUČCE A ZLPS V TEČOVICÍCH PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zdenka
Pondělí, 23 Červen 2014 20:53

V pořadí pátá soutěž zařazená do ZLMH se konala v neděli 15. června 2014 v Tečovicích. Soutěž byla současně zařazena do Středomoravského poháru a zúčastnilo se jí 18 družstev starších a 21 družstev mladších žáků. Naši závodníci vybojovali ve své kategorii pohár za 3. místo, přičemž je od druhých Míškovic dělil rozdíl pouhých dvou setin sekundy. První místo obsadili domácí borci z Tečovic. V celkovém hodnocení ZLMH získaný počet bodů v Tečovicích upevnil naše postavení v kategorii mladších žáků na průběžné druhé příčce.

Odpoledne se na stejném místě konala další soutěž v požárním útoku mužů, žen, dorostenců a dorostenek zařazená do ZLPS. Našemu smíšenému družstvu dorostenců se pokus výborně vydařil a s časem 18:66s obsadili ve své kategorii 1. místo. Foto ZDE.

V neděli 22. června 2014 pokračoval seriál soutěží ZLMH pohárovou soutěží v Loučce, kde se sjelo 17 družstev starších a 18 družstev mladších žáků. Tentokrát se našim vydařil útok na 1 s *. S časem 14:91s jsme ve své kategorii jednoznačně zvítězili a ostatní soupeře porazili s rozdílem 3 a více sekund. Tímto výkonem družstvo Zádveřice "B - BORCI" jednoznačně dostálo svému názvu a zároveň si přepsalo svůj týmový rekord, kterým byl doposud čas 15:37s. Cenu pro nejrychlejšího proudaře si z Loučky odvezla Ema Burtonová. Foto ZDE.

Vítězství v Loučce nás posunulo na průběžnou první příčku v celkovém hodnocení ZLMH, výsledky viz ZDE.

Aktualizováno Úterý, 12 Srpen 2014 08:17