30
ZLÍNSKÁ LIGA MLADÝCH HASIČŮ V KAŇOVICÍCH A ZLÍNSKÁ LIGA POŽÁRNÍHO SPORTU V ŠAROVECH PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zdenka
Úterý, 03 Červen 2014 07:05

V sobotu 31. května se krátce po poledni rozjela třetí soutěž v požárním útoku mladých hasičů, zařazená do ZLMH, a to v Kaňovicích. Sjelo se zde 13 družstev starších a 13 družstev mladších žáků. Starší kategorii opět ovládly Mysločovice, mladší tentokrát Tečovice. Naši vybíhali do závodu v druhé polovině startovního pole, kdy už byla značně podmáčená základna. Savičáři podjela noha a koš pak šel do vody s malým zpožděním. Přesto naši "BORCI" získali pohár za 2. místo a tato příčka jim patří i v průběžném celkovém pořadí. Foto ZDE.

Naši dorostenci se v neděli 1. června zúčastnili druhé soutěže zažazené do ZLPS v Šarovech, kde obsadili 3. místo.

Aktualizováno Úterý, 12 Srpen 2014 08:15