30
OKRESNÍ KOLO HRY PLAMEN 2012/2013 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zdenka
Neděle, 19 Květen 2013 18:03

V sobotu a v neděli 18. - 19. května 2013 se na stadiónu Jiskra Otrokovice uskutečnila jarní část okresního kola hry Plamen ročník 2012/2013. Po podzimní části naši starší žáci do té jarní vstupovali z první pozice, mladší žáci z pozice třetí. Soutěž byla rozdělena do dvou dnů. V sobotu se běhaly štafety (400 m CTIF, 4 x 60 m, dvojic) a proběhl souboj jednotlivců, neděle patřila požárním útokům. Oběma týmům se podařilo své pozice uhájit.

Družstvo starších žáků skončilo na 1. místě (z 23). Medaili za 3. místo v běhu jednotlivců si přivezl Marek Štefka.

Průběžné výsledky: Podzimní část - Závod požárnické všestrannosti 1. místo, požární útok CTIF 1. místo. Jarní část - štafeta na 400 m CTIF 1. místo, štafeta 4 x 60 m 3. místo, štafeta požárních dvojic 4. místo, požární útok 1. místo. Celkový součet 11 bodů. Na 2. místě skončilo družstvo SDH Malenovice s celkovým součtem 18 bodů, na 3. místě družstvo SDH Bohuslavice s celkovým součtem 26 bodů.

Trenérovi Davidu Holínkovi a celému družstvu ve složení: Lucka Balcárková, Nikola Bělíčková, Nikola Daňková, Patrik Elšík, Vladimír Jurča, Maruška Krampotová, Marek Mikeska, Jarek Schovajsa, Natálka Střižíková, Marek Štefka, Simča Tichá, patří velká pochvala za kvalitní přípravu a dobré výkony, kterými náš sbor skvěle reprezentovali. Svým umístěním si vybojovali nominaci na krajské kolo hry Plamen, které se uskuteční v Otrokovicích 15. června a tak je i v příštích dnech čeká pilný trénink.

Družstvo mladších žáků ve složení Ema Burtonová, Kristýna Elšíková, Eva Jurčová, Nelča Kratinová, Marťa Kratochvíl, Lea Kratochvilová, Mánička Kučíková, Maruška Rožnovjáková, Bětuška Žambochová, skončilo na 3. místě (z 14).

Průběžné výsledky: Podzimní část - Závod požárnické všestrannosti 3. místo, požární útok CTIF 2. místo. Jarní část - štafeta na 400 m CTIF 1. místo, štafeta 4 x 60 m 4. místo, štafeta požárních dvojic 3. místo, požární útok 3. místo. Celkový součet 16 bodů. 2. místo nám uniklo jen o vlásek, protože stejný součet 16 bodů mělo i družstvo SDH Štípa a tak o konečném pořadí rozhodl až čas požárního útoku, který měli mladí hasiči ze Štípy rychlejší. Na 1. místě se umístilo družstvo SDH Malenovice s celkovým součtem 13 bodů.

Jako trenérka vyslovuji svým svěřencům velkou pochvalu nejen za skvělé sportovní výkony, ale i za vzorné chování a ukázněnost, které při dlouhém čekání na provedení disciplín projevovali. Zdenka

Ve zbrojnici nás čekalo milé přivítání, za které děkujeme br. Elšíkovi a br. Hillovi. Foto ZDE a ZDE.

Video z požárního útoku mladších žáků ZDE a ZDE.

Video z požárního útoku starších žáků ZDE a ZDE.

Aktualizováno Pondělí, 12 Květen 2014 20:13