Úterý, 17 Září 2019
Hlavní strana Aktuality SRPNOVÁ ÚČAST NA SOUTĚŽÍCH

SRPNOVÁ ÚČAST NA SOUTĚŽÍCH PDF Tisk Email
Pondělí, 20 Srpen 2012 22:36
4. srpna 2012 pokračovalo GP další soutěží na Želechovských Pasekách. Na soutěž opět odjely všechny naše týmy, ať už ve více či méně obvyklých sestavách, jejich výkony však nebyly nijak oslnivé, navíc byli kluci z "Áčka" i holky diskvalifikováni za neomluvenou neúčast na závěrečném nástupu a obdrželi tak trestné body za poslední místa. Video ZDE a ZDE.
Odpolednímu klání mužů a žen předcházela dopolední pohárová soutěž pro mladé hasiče, které se zúčastnilo i naše družstvo starších žáků. Soutěž v požárním útoku byla na dva pokusy. Po tom prvním měli naši naději na 1. místo, ovšem ve druhém pokusu se zlepšilo družstvo ze Sazovic a tak se naši borci museli spokojit "pouze"Cool s pohárem za 2. místo. Foto ZDE.
O týden později 11. srpna 2012 se konala již předposlední soutěž GP v Lužkovicích. Holkám se útok nepovedl určitě podle jejich představ a bylo z toho 4. místo mezi ženami. "Áčku" ani "Béčku" se opět nedařilo. Oba dva týmy měly stejný problém s vodou. Možná poškozená savice a nikdo si toho nevšiml. Kdo ví… Bylo z toho 6. místo a 10. místo.
V neděli 12. srpna 2012 se náš "All-Stars" tým, jak se sami nazvali, zúčastnil pohárové soutěže v Bratřejově, která byla součástí Zlínské ligy požárního sportu. Tým soutěžil v kategorii mužů, i když jeho součástí byly 3 holky. Těm patří obdiv, protože se běželo na 3B. Bez předchozího tréninku se nedal očekávat žádný extra výsledek. Členové "All-Stars" si chtěli spíše zkusit jaké to je a hlavně pobavit sebe a diváky, což se jim určitě povedlo. Výsledný čas 26,??s stačil na 20. místo. Nebýt problémů s přišlápnutou hadicí, mohlo to být ještě lepší. Video ZDE.
V sobotu 18. srpna 2012 vrcholilo GP poslední soutěží v Želechovicích. Na soutěž tentokrát odjížděli pouze holky a "Áčko". "Béčko" se z důvodu dovolených neposkládalo a ze soutěže se omluvili. Holkám se třetí soutěž po sobě nezadařilo. Po problémech na proudech nestihly svůj pokus dokončit do 2 minut a dle pravidel byly hodnoceny "eNkem". I tak ale v konečném hodnocení celé GP skončily na pěkném 3. místě a slavilyKiss, foto ZDE. "A" tým podal průměrný výkon, a tak z toho ani tentokrát nebyl pohár.
Letošní GP je za námi. V první polovině se Zádveřicím alespoň trochu dařilo, v té druhé už ani málo {#emotions_dlg.cry}. Nezbývá než zpytovat svědomí a na dalších soutěžích se pokusit o nápravuWink.
Aktualizováno Úterý, 21 Srpen 2012 06:06